Pracuję na co dzień w bardzo dużej consultingowej firmie. Rozpoczęłam tutaj pracę już bardzo dawno temu. Będzie to około dwudziestu siedmiu lat temu. Zajmuję obecnie bardzo ważne kierownicze stanowisko, zajmuję się przede wszystkim zarządzaniem zasobami ludzki, ale i wszelkimi sprawami organizacyjnymi. Ostatnio miałam do zrobienia bardzo ważną rzecz w związku z tym.

Jak wypożyczyć samochody z wypożyczalni w Łodzi

wypożyczalnia samochodów łódźSzykowała nam się bardzo ważna konferencja. Nasza firma ma generalnie zasięg globalny, ale główna siedziba znajduje się w mieście Krakowie, w Polsce. Została ona przeniesiona tutaj ze Stanów Zjednoczonych, ze względu na przeniesienia całego interesu do Polski właśnie. Na konferencję wybraliśmy jednak miasto Łódź, ponieważ to tam miała być otwarta nowa jednostka naszej firmy w bardzo niedalekiej przyszłości. Ja miałam za zadania oczywiście zajęcie się organizacją całego eventu. Hotel, noclegi i sale konferencyjne udało mi się bardzo szybko załatwić, przyszedł czas na samochodu. Musieliśmy posiadać co najmniej kilkanaście samochodów w gotowości oraz kierowców. W celu wynajęcie samochodów dla naszej firmy wpisałam w wyszukiwarkę następujące hasło – wypożyczalnia samochodów łódź. Udało mi się znaleźć kilka firm, które zajmowały się wypożyczaniem samochodów. Skontaktowałam się z nimi bardzo szybko. Generalnie poszukiwałam takiej, w której mielibyśmy możliwość wynajęcia samochodów w większości z kierowcami. Potrzebowałam także głównie luksusowych samochodów, było to jedno z postawionych kryteriów.

Ostatecznie udało mi się znaleźć super firmę, które oferowałam zarówno wypożyczenia bardzo dobrych, luksusowych samochodów, jak i kierowców – dostępnych 24 h na dobę. Było to dla nas idealne rozwiązanie, dlatego też wynajęłam od razy trzydzieści cztery auta oraz dwudziestu dwóch kierowców.

Kategorie: Motoryzacja