Na studiach informatycznych poznałem wielu interesujących ludzi. Uczęszczali oni na różne kierunki i poznaliśmy się w sumie na jednej z imprez, którą organizowała uczelnia. Od czasów studiów cały czas utrzymujemy ze sobą kontakt mimo iż każdy poszedł w swoją stronę.

Myjki ultradźwiękowe na stronie www

myjki ultradźwiękoweJa założyłem własne biuro i projektuję strony internetowe. Na brak pracy nie mam co narzekać, ponieważ dość często dostaję jakieś zlecenia i sobie świetnie radzę. W zeszły weekend spotkaliśmy się z chłopakami ze studiów, ponieważ raz w miesiącu organizujemy sobie takie wyjście. Robert przyszedł jako pierwszy i od razu powiedział, że chce ze mną porozmawiać bo ma do mnie sprawę. W zasadzie to nie miałem pojęcia o co chodzi, ale od razu przeszedł do rzeczy. Poprosił mnie, bym zaprojektował dla niego stronę internetową, ponieważ podjął współpracę z producentem i sprzedaje autoklawy oraz wiele innych produktów, które chce umieścić na swojej stronie. Z ciekawości zapytałem ile kosztuje taki autoklaw i czy ma dogodne warunki współpracy. Robert jest zachwycony i powiedział, ze dzięki temu zarobi sporo pieniędzy. Zgodziłem się od razu, aby mu pomóc i już w poniedziałek zabrałem się do pracy. Zgodnie z prośbą Roberta w pierwszej kolejności została wprowadzona destylarka do wody. Wiedziałem, że ten projekt będzie dość prosty dlatego założyłem sobie, że w ciągu jednego dnia go wykonam. Kiedy już destylarka została wprowadzona i podzielona na rodzaje to zabrałem się za doskonale wykonane myjki ultradźwiękowe, które wprowadziłem tak samo.

Praca przy tym projekcie była jeszcze prostsza niż początkowo zakładałem. Robert przekazał mi wytyczne, według których tworzyłem jego stronę internetową. Wiedział dokładnie czego oczekuje i dzięki temu pracowało mi się sprawnie. Na pewno będzie zadowolony.

Kategorie: Handel