Zdecydowałam się na tygodniowy urlop i pojechałam do rodziców. Ten rok muszę przyznać, że był dla mnie ciężki. Miałam sporo pracy. Dodatkowo kończyłam studia i należy mi się odpoczynek. Niedługo zbliżają się święta więc w sklepie mamy mniejszy ruch. Dojeżdżam do sklepu tramwajem.

Drzwi szklane w moim sklepie

drzwi szklane

Sklep jest w centrum Miasta Wrocław. We Wrocławiu mieszkam od urodzenia i niestety wiem jakie korki panują w godzinach szczytowych. Nie lubię marnować czasu dlatego zdecydowałam się na dojeżdżanie tramwajem. Mogę w międzyczasie poczytać książki, na które nie mam czasu po pracy. W sklepie sprzedajemy najlepszej jakości drzwi szklane z Wrocławia od najlepszych producentów. Każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni towar. Drzwi szklane, które sprzedajemy są w różnych cenach. Kabiny prysznicowe na wymiar sprowadzamy z zagranicy. Wiele osób dziwi się czemu nie kupujemy od lokalnych producentów. Mieliśmy jednak kilkanaście zgłoszeń z różnymi wadami i właściciel ostatecznie zdecydował się na zakończenie współpracy i sprowadzanie towaru z zagranicy. Ja jestem odpowiedzialna za zamawianie więc wiem jak to wszystko wygląda. Pracę w sklepie zaczynałam od obsługi klienta a także zapisywałam zlecenia dla szklarza, który był u nas zatrudniony. Szklarz miał wieloletnie doświadczenie i wiele osób decydowało się na jego usługi. Z czasem dostałam awans i teraz zajmuję się zamówieniami. Szklane balustrady nie są mi już obce. Wiem na co zwracać uwagę w trakcie przygotowywania zamówień. Przygotowałam zamówienie i wzięłam wolne. Urlop spędzam u moich rodziców. Oni mieszkają poza Wrocławiem. Mają gospodarstwo agroturystyczne.

Rodzice kupili jakiś czas temu drzwi szklane, które montowali u siebie w domu. Mają też szklane balustrady, które chwalą za wysoką jakość. Dzięki mojej pracy mogłam zagwarantować im zniżkę na towar. Kabiny prysznicowe na wymiar ich nie interesowały bo wybrali wannę. Rodzice lubią długie kąpiele.

Kategorie: Usługi