Seria Evado, to jedna z flagowych linii firmy Kross. To nowoczesne rowery, które przykuwają uwagę swoim unikalnym designem. Jednak najważniejsze jest to, co mają nam do zaoferowania od strony technicznej, a tu zdecydowanie dużo się dzieje. 

Turystyczny Evado 6.0 od Krossa

kross evado 6.0To jeden z najwyższych modeli, jakie mamy dostępne w segmencie rowerów turystycznych Kross. To jednoślad, który doskonale radzi sobie z dalekimi wyprawami w nieznane, ale też sprawdzi się podczas codziennych przejażdżek. Solidny amortyzator, z wysokim skokiem, zapewni płynną jazdę nawet w trudnym, wyboistym terenie. Jeśli chodzi o napęd pozwala nam on na zmianę aż dwudziestu siedmiu biegów. W całości pochodzi on od znanego, japońskiego dostawcy osprzętu. Natomiast opony ze specjalnie wyprofilowanymi bieżnikami, zapewnią nam lepszą mobilność i dużo łatwiejsze pokonywanie zakrętów, o lepszej przyczepności nie wspominając. Optymalną moc hamowania i niezawodność zapewniają wysokiej klasy hamulce tarczowe. Działają sprawnie bez względu na warunki terenowe, nawierzchnię i warunki pogodowe. Kross Evado 6.0 to rower, który jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią czuć się komfortowo i pewnie. Rower możemy zamówić w sklepie internetowym Krossa lub u jego autoryzowanych dystrybutorów i przedstawicieli. Evado 6.0 to również bardzo niska cena, dostaniemy go już za nieco mniej niż tysiąc sześćset złotych. W porównaniu z rowerami turystycznymi konkurencji nie jest to cena, która pozostawia obojętnym.

Wśród wielu rowerów turystycznych, dostępnych na polskim rynku, Evado „szóstka”, wyróżnia się doskonałą geometrią ramy oraz wysokiej klasy osprzętem. Nie bez znaczenia jest też fakt, ze jest uniwersalny i nadaje się zarówno na długie wyprawy, jak i krótkie przejażdżki.

 

Kategorie: Sport