W ostatnim czasie moje dochody w firmie znacznie się obniżyły. Prawda jest taka, że nie inwestowałem w reklamie, ponieważ postanowiłem oszczędzać. I to był mój błąd. Chciałem to zmienić. Tylko jak? Nigdy nie byłem dobry w marketingu.

Czym jest reklama wewnętrzna?

skuteczna reklama wewnętrzna z ŁodziStwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie wyspecjalizowanej osoby, która na co dzień zajmuje się reklamą firm swoich klientów. I nie chodzi tutaj wcale o marketing internetowy, ponieważ moja firma stoi wysoko w wyszukiwarce, a ponadto mam sporo zainteresowanych na portalach społecznościowych. Chodzi mi bardziej o wizerunek. Moje biuro jest zwykłe i szare, co stwierdziła pani specjalistka. Wtedy też powiedziała, że przyda się skuteczna reklama wewnętrzna z Łodzi. Właśnie w tym mieście można kupić idealne wręcz banery, plakaty, zrobić ulotki, neony i kasetony. Ogólnie rzecz biorąc, reklama wewnętrzna jest działalnością zmierzającą do poprawy wizerunku danego biura, sklepu lub innego pomieszczenia komercyjnego. Wnętrze urozmaicone jest w wiele charakterystycznych elementów danej firmy. Spośród tego wszystkiego chyba najważniejsze jest logo. W ciągu kilku dni pomieszczenie biura zmieniło się nie do poznania. Faktycznie wyglądało bardziej zachęcająco. Na ścianie wisiało logo firmy. Na biurku leżały ulotki i wizytówki, a tuz przy ścianie wokół roślin widniał duży baner informacyjny. Byłem bardzo zadowolony z tej przemiany i miałem nadzieję, że ta inwestycja uratuje moją firmę od bankructwa.

Reklama wewnętrzna w moim przypadku okazała się skuteczna. Już po miesiącu zauważyłem wzrost dochodów. W końcu klienci chcą korzystać z profesjonalnych firm. Jak to się mówi – najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Ludzie często chwalili pomieszczenie i rozglądali się wokół. Jak więc widać, warto jest inwestować w reklamę.

Kategorie: Usługi