U nas na osiedlu w Bydgoszczy jest pasaż handlowy, w którym jest mnóstwo sklepów i firm, które oferują różne usługi. Zauważyłam, że w pawilonie, gdzie był wolny lokal do wynajęcia ktoś zaczął się wprowadzać. Z ciekawości poszłam zobaczyć i na szyldzie widniał napis fotografia ślubna w Bydgoszczy i nie tylko.

Przepiękne zdjęcia ślubne robią wrażenie

Zdjęcia ślubnePomyślałam, że to świetny pomysł, ponieważ u nas nie ma takiego punku i myślałam, że tylko w internecie taki fotograf ślubny się reklamuje. Na wystawie były wystawione liczne zdjęcia ślubne, które miały promować nowo powstały punkt. No nie powiem, zdjęcia ślubne były tak piękne, że aż nie mogłam od nich oderwać oczu! Od razu pomyślałam o Joli, która jest moją znajomą, ale ślub bierze poza Bydgoszczą i wiem, że szuka właśnie kogoś, kto zrobi jej zdjęcia ślubne w Bydgoszczy, więc od razu do niej zadzwoniłam. Jola się bardzo ucieszyła i następnego dnia udała się do pasażu, żeby zapoznać się z ofertą. Niedługo po tym zadzwoniła do mnie, żeby powiedzieć, że fotograf na ślub jest już załatwiony i jest bardzo zadowolona, ponieważ widziała jego zdjęcia ślubne i są naprawdę doskonałe. Powiedziałam jej, że w Bydgoszczy jest wielu specjalistów i na pewno by kogoś znalazła, ale bardzo się ucieszyłam, że mogłam jej pomóc.

Ja osobiście nie lubię wesel i tej całej imprezy, która trwa całą noc, więc będę organizowała tylko obiad weselny dla rodziny, ale wiem, że fotograf na ślub na pewno będzie wynajęty z naszego pasażu, ponieważ zdjęcia ślubne jakie robi są bardzo ładne i wiem, że będę zadowolona.

Kategorie: Fotografia