Brat po zmianie telefonu na nowy, w przeciwieństwie do swoich poprzednich, starał się o niego dbać. Nowy sprzęt, który zakupił, miał naprawdę dobre parametry i był ładnym smartfonem. Miał do tego wiele ciekawych funkcji oraz wytrzymałą baterię i muszę przyznać, że również przypadł mi do gustu.

Zbita szybka Galaxy S8 i jej wymiana

wymiana szybki galaxy s8Najbardziej chwalił sobie ekran, który był dość duży, a jego kolory żywe, wyraźne i dynamiczne. Często robił nim zdjęcia czy nagrywał filmiki i właśnie podczas takiej czynności telefon spadł mu na chodnik. Wysokość była spora, a smartfon spadł stroną od ekranu. Niestety, zbił się na kilka części i konieczna była jego naprawa. Wymiana szybki Galaxy s8 okazała się jednak trudniejsza niż sądził i nie był w stanie zreperować ją sam, jak to czynił przy poprzednich telefonach. Pomogłem mu szukać odpowiedniego serwisu i popytałem u znajomych, którzy polecili mi pawilon, który zajmuje się takimi rzeczami. Na drugi dzień poszedłem z bratem zanieść telefon i wytłumaczyć co się stało. Pierwotna diagnoza była poprawna i faktycznie szybka Galaxy S8 nadawał się do wymiany. Jednak specjalista, sprawdzając stan swojego magazynu, aktualnie nie posiadał w posiadaniu ekranu do tego modelu. Stwierdził, że potrzebuje kilku dni na dostarczenie do niego odpowiedniej części oraz naprawę, także brat musiał uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście po trzech dniach telefon już był naprawiony i pojechałem go odebrać, ponieważ sam nie mógł w tym czasie tego uczynić. Naprawiający powiedział, że wszystko już powinno dobrze działać, a jego naprawa nie była skomplikowana, ponieważ jest to bardzo popularna usterka.

Jeszcze tego samego dnia oddałem telefon swojemu brata, który wszystko sprawdził. Okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a nowa szybka właściwie wymieniona i nieporysowana. Mógł z powrotem korzystać z jego aplikacji i innych funkcji, jakie spełnia smartfon.

Kategorie: Usługi