Mój ojciec uwielbiał chomikować najróżniejsze rzeczy i zawzięcie wyznawał teorię pod tytułem: przyda się. Oczywiście w rzeczywistości przydawało się rzadko i po jakimś czasie mój tata zgodził się, aby zagracony dom nieco oczyścić ze zbędnych rzeczy.

Mój sklep z najlepszymi płytami winylowymi

sklep - najlepsze płyty winyloweWszystko zaczęło się naprawdę niepozornie i niewinnie. Początkowo wystawiłam na aukcję internetową trzy stare aparaty fotograficzne, sprawne lecz analogowe. Z jednej strony nie wierzyłam w to, że ktokolwiek będzie chciał zakupić takie sprzęt, lecz z drugiej strony miałam nadzieję, że znajdzie się jakiś nietypowy miłość fotografii analogowej. Moje zdziwienie nie miało końca, kiedy moje aparaty zostały wylicytowane na naprawdę niesamowitą sumę. Postanowiłam zatem wystawić na aukcję również płyty winylowe, które także rewelacyjnie się sprzedały. Wtedy też zauważyłam, że zaczęła panować moda na stare rzeczy przeżywające obecnie swoje prawdziwe odrodzenie. Razem z tatą stwierdziliśmy, że trzeba kuć żelazo póki gorące i otworzyliśmy swój własny sklep ze starociami. Na początku naszej działalności sprzedawaliśmy głównie polaroidy, stare lustrzanki, gramofony oraz właśnie winyle, jednak z biegiem czasu coraz więcej osób zaczęło odwiedzać nasz sklep – najlepsze płyty winylowe sprzedawały się jak świeże bułeczki, więc to na ich sprowadzaniu skupiliśmy się najbardziej. W naszym domu zgromadziło się naprawdę wiele takich płyt, które niegdyś ludzie dosłownie wyrzucali na śmietnik. Wiele z nich było nawet nieodpieczętowanych i oryginalnie zapakowanych, nie wspominając już o tym, że tacie udało się zdobyć także wersje różowe, czyli limitowane!

Zarówno płyty, jakie mieliśmy w domu, jak i te sprowadzone doskonale się sprzedawały. Większość z nich miała standardową cenę, lecz za niektóre klienci potrafili się nawet targować! Staramy się jednak sprowadzać płyty, które najbardziej przypadają do gustu naszym klientom, czyli przede wszystkim płyty polskich artystów. Mój tata, uwielbiający starą muzykę, bardzo cieszy się z tego, że coraz więcej osób docenia piękno muzyki płynące z płyt winylowych. 

Kategorie: Handel