Są trwałe i estetyczne. Największą zaletą ławek betonowych jest jednak niezwykła wytrzymałość. Ta cecha liczy się szczególnie w miejscach publicznych, jak parki, przystanki, trasy spacerowe, place zabaw, nadmorskie deptaki. Jeśli właścicielowi terenu zależy na wieloletnim użytkowaniu ławki bez konieczności wymiany i łatwej w utrzymaniu – to gotowe, betonowe ławki sprawdzą się idealnie.

W mieście i w parku- zalety ławek z betonu

ławki betonoweDo zalet betonowych ławek należy bez wątpienia ich estatyka. Współczesne technologie produkcyjne stają na wysokości zadania i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zamawiających. Dzisiejsze ławki betonowe niewiele mają wspólnego z tymi, z czasów PRL-u. Obecnie beton cieszy się dużą popularnością, gdyż jest łatwy w utrzymaniu, odporny na warunki pogodowe, łatwy w czyszczeniu. Można wykonać ciekawe aranżacje niestandardowych siedzisk w parkach miejskich, na promenadach nadmorskich czy wzdłuż rzek w centrum miasta. Ławki betonowe wyróżniają się prostotą, minimalizmem i doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne przestrzenie miejskich blokowisk, jak i w historyczną, zabytkową zabudowę. Jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny, to ławki betonowe również królują w tej kategorii. Raz zamontowane, mogą przez wiele lat wzbogacać przestrzeń. Idealnie nadają się do miejsc publicznych, jak również prywatnych np. do gastronomii, często stoją na tarasach i w galeriach handlowych.

Beton jest materiałem niezwykle uniwersalnym i poniekąd symbolem naszej epoki. Jego zastosowania są bardzo duże a nowoczesne, betonowe ławki sprawdzają się w bardzo różnych warunkach. nie wymagają czyszczenia i renowacji. Przez okrągły rok można z nich korzystać. Minimalistyczne wzory w połączeniu z nowatorskim designem dają duże możliwości kompozycyjne.

Kategorie: Usługi