Sąsiad mi imponował swoją zaradnością. Nie każdy miał w sobie tyle odwagi, żeby poprowadzić firmę i od razu wejść na głęboką wodę. Sąsiad się tego nie bał i właśnie dlatego odniósł sukces w tak krótkim czasie. Chciałem u niego pracować i podpytałem, czy znajdzie się dla mnie miejsce.

Niski koszt zakupu piły panelowej

piła panelowa cenaSąsiad ucieszył się, ponieważ poszukiwał doradcy, który miał zajmować się realizacją zamówień i co jakiś czas dokonywać zakupów. On sam na to nie miał czasu. Ufał mi i dlatego do razu otrzymałem umowę o pracę. Już w pierwszym tygodniu otrzymałem poważne zadanie, z którego musiałem wywiązać się w krótkim czasie. Miałem zakupić nową piłę panelową za gotówkę, ale musiałem znaleźć najtańsze rozwiązanie na rynku. Nie miałem pojęcia tak na prawdę ile mogła kosztować taka piła panelowa cena mogła być zależna od jakości czy marki. Poprosiłem sąsiada o więcej szczegółów a on wyjaśnił mi, ażebym zwrócił uwagę na cenę. Dało mi to jasne światło i dzięki temu mogłem zacząć szukać piły panelowej. Wybrałem wszystkich dostępnych na rynku producentów takich pił i na tej podstawie dokonałem analizy cen. Miałem kupić tę najtańszą i akurat świetnie się złożyło, ponieważ jeden z producentów oferował wyjątkowo atrakcyjną cenę i nie mogłem przepuścić tej okazji. Od razu poszedłem do szefa i pokazałem mu piłę, którą znalazłem. On również był zaskoczony tak niską ceną zwłaszcza, że piła panelowa była nowa. Od razu kazał mi ją zamówić i tak zrobiłem.

Sąsiad wezwał mnie do siebie, ponieważ chciał porozmawiać na temat mojej pracy. Nieco się obawiałem, ponieważ nie miałem pojęcia o co chodzi. Okazało się, że otrzymałem pochwałę, na którą zdecydowanie zasłużyłem jak stwierdził sąsiad. Był bardzo zadowolony z moje pracy i dał mi podwyżkę.

Źródło: maszynydodrewna.com.pl

Kategorie: Przemysł