Na rynku istnieje ogromny wybór ubrań w naprawdę wielu rozmiarach. Ogólny trend zmierza jednak w kierunku odzieży typu slim, która pasuje do często niezdrowo promowanych osób o bardzo niskiej wadze. W co mają ubierać się kobiety plus-size, którym daleko do anorektycznego wyglądu?

Koszulka KOKA jest bardzo wygodna

KoszulkaCzy znajdzie się coś na przykład w ofercie firmy Backyard Cartel i tym podobnych dobrych przedsiębiorstw? Oczywiście! Wbrew pozorom, dobór odpowiedniego stroju nie jest sprawą trudną. Na początek powinniśmy dobrze określić rozmiar, jaki będzie na nas pasować. Unikniemy w ten sposób sytuacji, w której będzie konieczne zwracanie zakupionej odzieży do sklepu. Nie wszędzie też można tego dokonać. W wyborze odpowiadającego nam stylu pomoże internet. Obecnie panuje moda na casual, sprawdzający się praktycznie we wszystkich sytuacjach. Odzież w tym typie, na przykład stylowa Koszulka marki KOKA, nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest też bardzo wygodna i występuje w wielu rozmiarach. Odpowiedni dobór wzoru może nawet zadziałać na nas wyszczuplająco. Znakomicie w tej roli sprawdza się panterka, psiząb i pionowe paski. Unikajmy jednak obcisłych legginsów, gdyż będą one niepotrzebnie opinać się na ciele. Postawmy raczej na jeansy lub spódnice, które będą zdecydowanie tworzyć dobry efekt wizualny. Dodatkiem może być Czapka Mitchell and Ness. Zamiast wąskiego żakietu włóżmy na siebie wygodną bluzę, na przykład Prosto Klasyk czy również modną i stylową odzież Cayler and Sons. Na bardziej oficjalne okazje można założyć sukienkę w stonowanym kolorze, dzięki czemu nasz wygląd będzie przyciągał jedynie pozytywną uwagę.

Na przykład klasyczna czerń sprawdzi się zawsze i w każdej sytuacji. Warto ją mieć w swojej szafie, ponieważ nie tylko wyszczupli, ale doda pewności siebie i seksapilu.

Kategorie: Handel