Nie będę udawać – po cichu liczyłam na to, że moja przyjaciółka poprosi mnie o to żebym została matką chrzestną jej córeczki. I tak się oczywiście stało, co bardzo mnie ucieszyło. Jesteśmy z przyjaciółką jak siostry i gdy zostanę mamą to moja przyjaciółka na pewno zostanie jego chrzestną. Kiedy dowiedziałam się, że będę chrzestną postanowiłam dać jakiś upominek mojej chrześnicy.

Prezent dla chrześnicy kupiłam w sklepie internetowym

kocyki dla dziecka sklep internetowyW poszukiwaniu idealnego upominku zaczęłam przeglądanie różnych sklepów on-line, ponieważ jak wiadomo tam jest największy wybór. Przeglądałam różne story z ubraniami i zabawkami dla dzieci i znalazłam naprawdę fajne i urocze przedmioty. Jednakże to co najbardziej mi się spodobał kocyk, który wydał mi się idealne. Generalnie kocyki dla dziecka sklep internetowy, w którym robiłam zakupy miał w wielu różnych wzorach i opcjach kolorystycznych, ale moim zdaniem najładniejszy był kocyk w miętowym kolorze. Kolor miętowy w całości pokrywał jedną stronę koca, natomiast druga była połączeniem szarości i mięty. Kiedy kocyk doszedł i mogłam go dotknąć to zachwyciłam się jak miękki on jest. Sama chciałabym tak miękki koc, pod którym mogłabym spać. Dzięki temu, ze koc jet delikatny to jestem pewna, że mojej chrześnicy śpi się pod nim bardzo komfortowo. Z tego co mówiła mi przyjaciółka koc ten nie niszczy się w czasie prania, co jest jego wielką zaletą.

Myślę, że wybrałam naprawdę ładny kocyk, który jednocześnie oprócz wyglądu ma do zaoferowania też np. wyjątkowy komfort użytkowania. Najważniejsze jest to, że koc podoba się mojej przyjaciółce i używa go np. w łóżeczku mojej chrześnicy Darii. Kiedy chodzimy z przyjaciółką razem na spacery i zabiera małą, to kocyk też zawsze jest w jej wózku. Ten widok zawsze mnie w pewien sposób rozczula.

Kategorie: Handel