Nazywam się Gustaw i mieszkam w Rzeszowie. Moja żona pracuje w hurtowni a ja prowadzę własną działalność jednoosobową. Jakiś czas temu miałem pewne zdarzenie i uznałem, że przyda mi się jakiś dobry adwokat. Interesują mnie odszkodowania, dlatego musi to być kancelaria adwokacka, która tego typu sprawy obsługuje.

Czego oczekuję od kancelarii prawnej?

kancelaria prawnaU nas w Rzeszowie jest nie jedna kancelaria prawna, dlatego jestem przekonany, że znajdzie się jakiś prawnik, który zajmie się moja sprawą. Jeżeli chodzi o odszkodowania to nie mam o nich żadnego pojęcia i sam sobie nie poradzę. Adwokat na pewno będzie wiedza co robić w tej sprawie. W sumie, to chciałbym tę sprawę załatwić polubownie, ponieważ nie chciałbym być ciągany po sądach. Jestem przekonany, że dobry prawnik to na pewno znajdzie rozwiązanie w tej sprawie. Pojechałem do centrum Rzeszowa, ponieważ znajomy powiedział mi, że jest tam dobra kancelaria adwokacka, która mu pomogła swego czasu. Pojechałem więc na miejsce. W środku był jakiś prawnik, który prowadził rozmowę przez telefon. Kiedy skończył poprosił mnie do siebie. Powiedziałem, że interesuje mnie, czy obsługuje odszkodowania, ponieważ mam sprawę do wyjaśnienia i chciałbym ją rozwiązać polubownie. Adwokat potwierdził, że jeżeli chodzi o odszkodowania to doskonale się na tym zna i jego kancelaria adwokacka na pewno mi pomoże. Ucieszyłem się i popisałem upoważnienie, by ten adwokat reprezentował moje interesy. Jestem przekonany, że ta kancelaria adwokacka na pewno znajdzie korzystne rozwiązanie i to na pewno już niebawem.

Widać było, że ten adwokat zna się na rzeczy i wie co robić. Dobrze, że u nas w Rzeszowie jest taka kancelaria prawna, ponieważ nie mam pojęcia co bym sam zrobił. Niebawem na pewno dostanę jakąś informację zwrotną na temat mojej sprawy.

Czytaj więcej na: www.kancelariajls.pl

Kategorie: Prawo