Praktycznie nikt z nas nie potrafi już sobie wyobrazić życia bez korzystania ze smartfonu. Z pewnością jest to niezwykle wygodne urządzenie, które dzięki swoim możliwościom pozwala na naprawdę wiele. Także w czasie jazdy dobrze jest móc korzystać ze smartfona, jednak zwyczajne położenie go gdzieś jest szalenie niewygodne. Dlatego polecam zakupić uchwyt na telefon.

Na co uważać wybierając uchwyt na telefon?

uchwyty foreverTo nie są zbyt wielkie koszta, a pozwala to nam na wygodne korzystanie z urządzenia, a przy tym na poczucie bezpieczeństwa. Nie trzeba będzie się martwić, że telefon wypadnie i rozbije się. Postaram się opisać, czym warto się kierować podczas wyboru dobrego uchwytu. Przede wszystkim polecam nie kupować najtańszych modeli, są zwykle wykonywane ze słabych materiałów, które narażają nasz telefon na wypadnięcie. Dlatego dobrze jest kupić coś nieco droższego. Sam kupowałem uchwyty forever z przyssawką, w moim przypadku to najlepsze rozwiązanie. Choć bardzo popularne są też te z mocowaniem na kratce wentylacyjnej. W przypadku przyssawki polecam sprawdzić czy nie jest zbyt duża, może to nieco ograniczać pole widzenia. Naprawdę sobie chwalę ten typ mocowania, choć minusem jest to, że przy dużych temperaturach może się niekiedy odkleić od szyby. W przypadku mocowania na kratce wentylacyjnej nie ma już tych wad, jednak należy spoglądać w dół co dla niektórych osób, w tym mnie, jest niewygodne. Najlepiej byłoby w praktyce sprawdzić co nam odpowiada, może znajomi posiadają takie uchwyty, więc można zobaczyć jak to wygląda.

Każdy z państwa zapewne będzie miał swojego faworyta, trzeba po prostu sprawdzić kilka możliwości, a do wiemy się co nam najbardziej odpowiada. Jest to naprawdę przydatny gadżet, dzięki któremu korzystanie z telefonu w samochodzie będzie o niebo łatwiejsze, szczególnie w przypadku sprawdzania lokalizacji czy map.

Kategorie: Informatyka