Bardzo nowoczesne i eleganckie, świetnie wkomponowują się w różnego rodzaju przestrzenie, od pokoju, czy kuchni, po różnego rodzaju sklepy, restauracje, czy pomieszczenia biurowe. Oświetlenie szynowe zyskuje coraz większą popularność i liczbę zwolenników tego rodzaju rozwiązania. Dzięki rozwiązaniom technologicznym, oświetlenie idealnie oświetla pomieszczenia.

Reflektory szynowe – elegancki i funkcjonalny element wnętrza

reflektor szynowyTen typ oświetlenia to nowoczesne i alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych, elektrycznych źródłem światła jak zwykłe lampy, światła LED, czy żyrandole. Dzięki systemowi szyn oraz ich prostemu łączeniu możliwe jest tworzenie konstrukcji idealnie oświetlającej pomieszczenia. Reflektor szynowy to produkt uniwersalny o szerokim zastosowaniu. Dzięki szerokiej gamie produktów, możliwe jest dopasowanie lampy do wystroju wnętrza a także dopasować moc światła oraz ilość lamp do potrzeb oraz przestrzeni, która ma być oświetlona. Lampy najczęściej mają ruchome głowice, co dodatkowo ułatwia ekspozycję oświetlanych elementów, jak ma to miejsce w sklepach, czy restauracjach. Dzięki ciekawemu rozwiązaniu technologicznemu, istnieje możliwość podłączenia lamp w systemie trójfazowym. W tym przypadku do dyspozycji dostępne są trzy włączniki, odpowiadające za jednoczesne uruchomienie wszystkich, podłączonych do szyny lamp, bądź włącznik odpowiedzialny za uruchomienie tylko poszczególnych świateł. 

Ten typ oświetlenia jest coraz popularniejszych i ceniony zarówno przez prywatnych użytkowników jak i właścicieli biur, restauracji, czy sklepów. Duża swoboda, związana z rozmieszczeniem źródłem świata, czy kątem nachylenia lampy i kierunkiem padania światła, pozwala na duże możliwości, związane z ekspozycją oraz ustawieniem lamp.

Kategorie: Budownictwo