Jeszcze kilkadziesiąt lat temu drewno było najpopularniejszym surowcem budowlanym. Dzisiaj już rzadko kiedy buduje się z drewna, ale za to drewno jest wykorzystywane do produkcji różnych elementów wchodzących w skład budynku, takich jak drzwi, ramy okienne i bramy garażowe. Drewno zawsze się dobrze prezentowało.

Jaką bramę garażową wybrać?

bramy garażowe drewnianePosiadanie własnego garażu jest bardzo wygodne, zwłaszcza zimą. Najlepszym rodzajem garaży są te, które wchodząc w skład naszego domu, dzięki temu po zaparkowaniu samochodu nie musimy wychodzić na zewnątrz, aby dostać się do domu. Jeśli już wybudujemy sobie dom razem z garażem, to musimy zastanowić się nad tym jaką bramę powinniśmy wybrać. Dobrym wyborem okazują się być bramy garażowe drewniane. Do wyboru mamy drewniane bramy skrzydłowe, a także drewniane bramy segmentowe odsuwane do góry. To jaki rodzaj bramy wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas, a także od tego jaki rodzaj garażu posiadamy, ponieważ nie wszędzie da się zamontować bramę segmentową, tak samo jak nie wszędzie zamontujemy bramę skrzydłową. Drewno użyte do producji takich bram charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Drewno jest kilkukrotnie impregnowane specjalnym preparatem do drewna, dzięki temu nasza brama nie będzie pochłaniać wilgoci, co przełoży się na wzrost żywotności bramy. Jeśli się zdecydujemy na montaż takiej bramy, to będziemy mieli pewność, że posłuży nam ona przez wiele długich lat.

Zamówienie na taką bramę możemy złożyć przez internet. Ważne jest to, aby przed dokonaniem zamówienia dokładnie zmierzyć otwór na bramę. Dzięki temu brama nie będzie ani za duża, ani za mała, będzie dopasowana do naszych potrzeb. Za taką bramę zapłacimy około pięciu tysięcy złotych.

Kategorie: Dom